WDROŻENIA

Poniżej znajdziesz kilka wdrożeń automatycznego systemu transportu palet Nipper

PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY
Waga palety: 800kg
Produkty: żywność przeznaczona dla ludzi.

Proces roboczy Nippera obejmuje transport palet między 2 komórkami robotów do paletyzacji, owijanie palet i obszar buforowy pakowanych palet, obejmujący odległość 50 metrów. Nipper kontroluje podawanie pustych palet, wyprowadzanie pełnych palet, proces owijania i umieszczanie spakowanych palet w strefie buforowej. Palety i produkty ważą 800 kilogramów. 

PRZEMYSŁ KOSMETYCZNY
Waga palety: 200-700kg
Produkty: kosmetyki.

Transport palet pomiędzy liniami produkcyjnymi a powierzchnią magazynową na dystansie około 100 metrów. Nipper otrzymuje misje z różnych komórek robotów. Misje mogą obejmować pustą paletę do robota lub pełną paletę z robota do magazynu. Nipper steruje bramami, podajnikami palet i dostępnością wolnych miejsc paletowych w magazynie. Palety ważą od 200 do 700 kilogramów.

 

MAGAZYN – LOGISTYKA
Waga palety: 500-1000kg
Produkty: pudła.

Pudła na palecie, od 500 do 1000 kilogramów, średni dystans przejazdu: 500 metrów. Przebieg pracy Nippera polega na zapewnieniu podawania i odprowadzania z foliarki kaputowej DINO Stretch. 

PRODUKCJA – PRZEMYSŁ MOTORYZACYJNY
Waga palety: 600-800kg
Produkty: części mechaniczne dla przemysłu motoryzacyjnego.

Transport paletowy wyrobów gotowych do magazynu na odległości od 100 do 500 metrów. Misje Nippera są tworzone przez system zarządzania magazynem. Magazyn paletowy są wyposażone w światła rezerwujące pozycje adresowane do misji Nippera. Przewożone palety ładowane są częściami mechanicznymi dla przemysłu motoryzacyjnego. Waga palety w zakresie od 600 do 800kg.

PRZEMYSŁ KOSMETYCZNY

Waga palety: 600-750kg
Produkty: kosmetyki.

Transport paletowy wyrobów gotowych z wielu linii produkcyjnych do owijarki palet, obejmujący od 200 do 300 metrów.

Komunikację między Nipperem a owijarką zapewnia podnośnik palet F3-Design. Przebieg pracy Nippera polegają na transporcie gotowych palet z linii produkcyjnej lub zasilaniu linii produkcyjnej surowcami. Misje Nippera są tworzone przez połączenie pozycji palety i danych wejściowych systemu ERP. Przewożone palety są ładowane kosmetykami. Waga palety w zakresie od 600 do 750 kilogramów.