Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat Nipper AGV

Nie chcemy zajmować więcej czasu niż to konieczne. Dotyczy to zarówno pracy nad wdrażaniem jak i przygotwaniem do projektów. Dlatego w poniższym wpisie odpowiedzieliśmy dla Ciebie na najczęściej zadawane pytania dotyczące Nipper AGV.

Jak szybko porusza się Nipper AGV?

Maksymalna prędkość Nipper AGV wynosi 1,5 metra na sekundę, co odpowiada 5,4 km/h. Istnieje jednak możliwość ustawienia prędkości zgodnie z regułami. Na przykład, możesz „nauczyć” Nipper AGV zwalniania podczas zbliżania się do skrzyżowań lub przejść dla pieszych.

Jaka jest maksymalna masa ładunku?

1200 kilogramów.

Jak mogę rozpocząć misję?

Nipper AGV działa w oparciu o misje. Mogą być wyzwalane fizycznie lub automatycznie. Fizyczne wyzwalanie jest możliwe za pomocą czujników wykrywających obecność palety lub poprzez ręczne naciśnięcie przycisku (także bezprzewodowego i bezbateryjnego).

Automatyczne wyzwalanie jest możliwe poprzez sygnały pochodzące z innych maszyn (na przykład maszyny Dino Stretch Hood lub robota paletyzującego) lub z systemów ERP / WMS, poprzez skrypty API.

Jak długo Nipper AGV może działać na pełnej baterii?

W zależności od stanu posadzki, Nipper AGV może działać nieprzerwanie przez 4 do 5 godzin. (Im bardziej nierówna powierzchnia, tym bardziej Nipper AGV stabilizuje swoją pozycje i zużywa baterię). Odpowiadając na następne pytanie, baterię można naładować od 20 do 80% w 30 minut.

Jaki jest jego promień skrętu?

Nipper AGV ma promień skrętu 1700 mm. Dodatkowo potrzebuje 30 centymetrów do wykrywania palet. Innymi słowy, mały promień skrętu idealny w wąskich przestrzeniach!

Czy paleta musi być idealnie ułożona?

Nie – Nipper AGV pozwala na odchylenie 7° lub 10 centymetrów.

Jakie jest maksymalne nachylenie, na które może się wspinać?

Nipper AGV może wspinać się po zboczach do 3%, nawet przy pełnym obciążeniu.

 

Czy odpowiedzi, której szukałeś, nie ma na liście? Czy możemy Ci pomóc z innym pytaniem? Jeżeli tak, skontaktuje sie z Nipper Polska, chętnie pomożemy.